Wyłączny przedstawiciel wiodących światowych firm w produkcji maszyn do utylizacji odpadów

           

 + 48 533 084 009  

 

Strona producenta matteco »

Rozdrabniacze wstępne LiRec

 

 

Nadają się do użytku mobilnego i stacjonarnego.

Od ponad 20 lat Firma Lippold MVP Gmbh dostarcza bardzo wysokiej jakości systemy napędowe, między innymi do różnych znanych światowych producenów maszyn rozdrabniających. Na podstawie pozytywnych doświadczeń Naszych Klientów Firma Lippold została ostatecznie poproszona przez profesjonalnych użytkowników technologi rozdrabniania o dostarczenie kompletnych maszyn i instalacji. W oparciu o Tą koncepcję nastąpił aktywny rozwój i pordukcja rozdrabniaczy mobilnych i stacjonarnych. Różne serie marki LiRec należą dziś do najbardziej nowoczesnych i wydajnych rozdrabniaczy wstępnych.

 

 

 

 

ZASTOSOWANIE:
Maszyny do rozdrabniania wstępnego Lippold marki LiRec zostały zaprojektowane tak aby umożliwić rozdabnianie różnych materiałów. Elastyczność rozmiaru produktu końcowego przy wsadzie różnorodnych materiałów osiągana jest poprzez konkretną konfigurację walców rozdrabniających.

ŁATWE W OBSŁUDZE:
Poszczególne systemy maszyn zostały tak zaprojektowane aby umożliwić wyjątkowo łatwą obsługę, szybką i łatwą wymianę wołów i noży przeciw tnących oraz utrzymanie maszyny w ciągłej gotowości. Nowoczesne ukłądy sterownicze i technologie napędowe zapewniają większą funkcjonalność i elastyczność użytkowania.