Wyłączny przedstawiciel wiodących światowych firm w produkcji maszyn do utylizacji odpadów

           

 + 48 533 084 009  

 

Strona producenta matteco »

Inter - Nicco » Przedstawiciel wiodących światowych firm w produkcji maszyn i urządzeń do utylizacji odpadów

 

Inter-Nicco to firma zajmująca się wdrażaniem na polski rynek nowoczesnych technologii produkcyjnych związanych z tematem ochrony środowiska. Inter-Nicco to  doświadczony i poważny przedstawicielem wiodących światowych firm w dziedzinie:

  • Dział Ochrony Środowiska
  • Dział Budowlany
  • Surowce Wtórne

Ochrona środowiska to bardzo ważny temat światowej gospodarki odpadami. Dlatego nasi konstruktorzy dokładają wszelkich starań aby sprostać światowym wymogom. Priorytetowym celem firmy Inter-Nicco jest udostępnienie państwu wyboru odpowiednich projektów i dostawy kompletnych linii technologicznych oraz typu maszyn i sprzętu do utylizacji i przetwarzania odpadów.

Maty gumowe maszyny i sprzęt do utylizacji i przetwarzania odpadów, serwis i doradztwo

 

Proponujemy Państwu  bardzo wysokiej jakości  maty gumowe (nie kauczukowe) przeznaczone do wytłumiania drgań, dżwięku, izolacji itp. Wykorzystywane w budownictwie, transporcie, gospodarstwie domowym itp.

Proponujemy maszyny i urządzenia najlepszych światowych marek. Polecamy prasy stacjonarne, linie sortownicze, rozrywarki, rozdrabniacze wstępne a także sprzęt używany.

Służymy państwu nie tylko pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu ale i 24-godzinnym serwisem oraz doradztwem technicznym . W naszej ofercie proponujemy też Państwu sprzęt używany po generalnym remoncie. Remonty odbywają się w naszych zakładach w Niemczech. Wykonujemy remonty generalne każdego rodzaju ( wszystkie marki ) sprzętu komunalnego jak i całych linii technologicznych. Posiadamy części zamienne do większości maszyn znajdujących się na rynku europejskim.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli maja Państwo pytania dotyczące naszej oferty prosimy o kontakt: