Wyłączny przedstawiciel wiodących światowych firm w produkcji maszyn do utylizacji odpadów

           

 + 48 533 084 009  

 

Strona producenta matteco »

Nasza oferta

Firma Lippold GmbH & Inter-Nicco.eu jako Partner Biznesowy wiodących firm produkujących pompy hydrauliczne takich jak Bosch, Sauer-Danfoss, Hydac oraz innych zamieszczonych poniżej, w tym firmy produkujące silniki elektryczne o napięciu stałym 12-24V oraz napięciu zmiennym 220-380V, oferuje sprzedaż nowych pomp, motorów oraz części w zdecydowanie krótszym terminie jak firmy działające jako Przedstawicielstwa Handlowe. 
 

Zajmujemy się również profesjonalną naprawą silników, hydrostatów oraz pomp hydraulicznych stosowanych w maszynach przemysłowych, budowlanych, komunalnych i innych. Dzięki umowie Partnerskiej wszystkie naprawy przeprowadzane są w oryginalnych, macierzystych zakładach naszych Partnerów w Niemczech, dzięki temu ograniczamy czas naprawy do niezbędnego minimum. 

Mogą Państwo oddać do naprawy wszelkiego typu urządzenia, części wchodzące w skład maszyn hydraulicznych. Po dokonaniu naprawy klient otrzymuje zawsze działający, dokładnie sprawdzony sprzęt, na który udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy.

Zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie, ponieważ naprawy są dokonywane w macierzystych zakładach produkcyjnych w Niemczech, gdzie jest nieograniczony dostęp do części zamiennych oraz do specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami na najwyższym poziomie. Macie Państwo pewność iż naprawiane urządzenie jest w dobrych rękach.

Oprócz tego świadczymy również usługi związane z naprawą: układów hydraulicznych, elementów i podzespołów hydraulicznych, silników tłoczkowych i zębatych, urządzeń łopatkowych, zaworów (ciśnieniowych, sterujących, zwrotnych), rozdzielaczy hydraulicznych (suwakowych, zaworowych) oraz hydrostatów.

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko pomp hydraulicznych ale również pomp tłoczkowych oraz zębatych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie określić dokładny i skuteczny zakres napraw.  
 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres info@inter-nicco.eu W wiadomości prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej pompy, części wraz z tabliczką znamionową, co ułatwi, usprawni znalezienie odpowiednika oraz analizę naprawy.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli maja Państwo pytania dotyczące naszej oferty prosimy o kontakt: